Wspieramy działania Stowarzyszenia jestem na pTAK! z Doliny Biebrzy

Miło nam poinformować, że środki z pozyskanego 1% z podatku dla Fundacji Save the planet i 1% dochodu z e-sklepu Save the planet przeznaczamy m.in. na działania wspomagające rozwój ptaków, owadów i zwierząt ogrodowych.
Pierwszy projekt, który wsparliśmy to Ogród na pTAK! Stowarzyszenia Jestem na pTAK!
Dzięki Waszemu wsparciu Fundacja Save the planet przekazała Stowarzyszeniu środki, dzięki którym powstało 70 pakietów: budki dla ptaków oraz sadzonki roślin przyjaznych owadom i ptakom.
We wrześniu w Poznaniu w Save the planet Experience Center odbyły się dodatkowo rodzinne warsztaty, podczas których uczestnicy własnoręcznie złożyli budki dla ptaków i otrzymali pakiety roślin ogrodowych. Botanicy ze Stowarzyszenia Jestem na pTAK! pokazali i wyjaśnili, jak tworzyć małe rezerwaty przyrody blisko swojego miejsca zamieszkania, jak nie szkodzić, jak wspierać ptaki, owady i zwierzęta żyjące w ogrodach i naszym otoczeniu. Kto był ten wie, co się tu działo.
Wszystkim, którzy wpłacili 1% podatku dla Fundacji Save the planet i kupili produkty w naszym e-sklepie dziękujemy po stokroć! To dzięki tym środkom możemy wspierać projekty takie jak Ogród na pTAK!
Śledźcie nasze social media. Na wiosnę planujemy kolejne działania wspierające ptaki.

Najnowsze

Copyright © 2020 Save the planet | polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.