Save the planet

HOME by SAVE THE PLANET

CH Posnania | 1 piętro |  POZNAŃ

Home & Decor

HOME & DECOR

Dom i jego wyposażenie to jeden z obszarów, gdzie mozemy zmienic swoje zycie i otoczenie na lepsze. Dzieki naszym doradca oraz współpracujacym z nami projektantami i producentami mebli oraz architektami wnetrz pomozemy stworzyc Twój ekologiczny i naturalny dom przyjazny nie tylko dla Twojej rodziny, ale takze dla naszej PLANETY.

Nasza oferta obejmuje naturalne meble przeznaczone do salonu, łazienki, kuchni, sypialni, a takze szereg unikalnych dekoracji sciennych i sufitowych oraz dodatków wyposazenia wnetrz, które zadowola wszystkich szukajacych nie tylko rzeczy naturalnych i ekologicznych, ale jednoczesnie unikalnych i designerskich. Oferta obejmuje takze drewniane podłogi oraz stolarke otworowa w tym scianki działowe ruchome i stałe, a takze systemy i urzadzenia polepszajace jakosc zycia i ekoklimatu w naszych domach, w tym szczególnie jakosci powietrza.

Większość produktów można zobaczyć  na  żywo w naszym SHOWROOM-ie w C.H.  POSNANIA  w  Poznaniu,  ale możemy  także  zaprojektować  meble  wg. indywidualnych projektów z  dowolnego rodzaju  litego drewna  i  naturalnych oklein.  Nasza oferta obejmuje  także  projektowanie i wyposażenie wnętrz dla biur, hoteli, restauracji, salonów SPA, a także obiektów użyteczności publicznej typu przedszkola, szkoły!

KONTAKT

    Napisz do nas.

    Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe.

    Showroom

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.