Save the planet

HOME by SAVE THE PLANET

CH Posnania | 1 piętro |  POZNAŃ

Creative studio

CREATIVE STUDIO

W przestrzeni Save the planet Creative Studio organizujemy nie tylko szkolenia i spotkania biznesowe, ale też warsztaty rozwojowe czy zajęcia jogi. Niepowtarzalny klimat, który sprzyja twórczym spotkaniom tworzą innowacyjne systemy oczyszczania i nawilżania powietrza oraz wyjątkowy design. Strefa posiada  również  własny Coctail Bar, który umilić może wieczorną część spotkania

Regularne zajęcia jogi dla grup oraz indywidualne prowadzone są przez doświadczonych i certyfikowanych nauczycieli. Doznania podczas zajęć zwiększa balijski klimat, który tworzą szczególny wystrój wnętrz, dźwięki oraz wilgotność powietrza lasu równikowego.

Staramy się, aby warsztaty i wydarzenia rozwijały kreatywność oraz poszerzały horyzonty zarówno dzieci jak i dorosłych. Chcemy zwiększać świadomość zdrowego stylu życia jak i zwracać uwagę na zagrożenia z którymi spotyka się nasza planeta. Warsztaty które odbyły się dotychczas to między innymi: warsztaty sensoryczne dla dzieci, sesje mis i gongów, tworzenie naturalnych kosmetyków, warsztaty makramowe, joga twarzy, tworzenie domków dla owadów, tworzenie domków dla ptaków, tworzenie dekoracji z chrobotka, warsztaty z jogi kundalini etc.

KONTAKT

Zamów catering, zorganizuj imprezę okolicznościową

    Napisz do nas.

    Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe.

    Showroom

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.